Operator Stocuri HIPER Dr. Max farmacie

localitățile: Timișoara
Email hr: cristina.trifa@drmax.ro
Nume: Cristina Trifa
Telefon: 0720.022.892
ariile: Farmacii

Care sunt responsabilitățile postului?

  • Vei opera facturile, avizele de transfer și credit-notele în programul informatic implementat în farmacie
  • Vei recepționa, vei introduce și vei depozita marfa aferentă facturilor primite
  • Vei asigura depozitarea și aprovizionarea la raft
  • Vei monitoriza stocurile și vei transmite superiorului direct neconcordanțele identificate
  • Vei participa la efectuarea inventarelor periodice și totale pentru a asigura controlul gestiunii

Ce așteptăm de la tine?

  • Să ai studii medii (bacalaureat) sau constituie avantaj dacă ești elev la Școala Postliceală de Asistenți de farmacie
  • Să ai atenție la detalii și rigurozitate
  • Să îți placă să lucrezi în echipă
  • Să fii o persoană deschisă, comunicativă și responsabilă
  • Să deții cunoștințe de operare PC
  • Experiența într-un domeniu similar constituie avantaj

Ce îți oferim?

  • Mediu de lucru într-o companie stabilă de retail farmaceutic și distribuție cu acoperire națională, în care punem preț pe deschidere și colaborare între colegi
  • Oportunitatea de a-ți crește cariera, de a te dezvolta și de a promova alături de o echipă de profesioniști
  • Investiție în dezvoltarea profesională și personală cu ajutorul programelor de training de specialitate, soft skills, management și acces la platforma e-learning
  • Venit salarial format din salariul fix competitiv plus bonusuri de performanță în funcție de rezultatele obținute și sporuri pentru activitățile suplimentare
  • Tichete de masă în valoare de 40 lei/zi lucrată
  • Zile de concediu suplimentare în funcție de vechime, până la maxim 24 zile
  • Pachet de servicii medicale la unul din cei mai mari furnizori de servicii medicale

Ești interesat/ă de această poziție?

Faceți clic pentru a încărcaDimensiunea maximă permisă a fișierului este 2 Mo.
Tipuri de documente acceptate: .pdf, .doc, .docx, .jpg, .png

Consent

Acest consimțământ este acordat de bunăvoie și poate fi oricând revocat în scris și fără a fi necesar să oferi o justificare, prin trimiterea unei solicitări, la următoarele coordonate: dpo@drmax.ro. Dacă îți exerciți dreptul de retragere a consimțământului, începând cu acel moment datele tale vor fi șterse din baza noastră de date.